Välkommen till Active i Trollhättan!

Grafitvägen 15,
461 38 Trollhättan

Kontaka oss via mail

Active i Trollhättan

Nyheter

Nyhetsarkiv

Erbjudanden / Aktuellt

Lär känna Active Trollhättan

Active

Öppettider V.33-52 2019Avvikande tider » 

Måndag
07.00 - 20.15
Tisdag
07.00 - 20.15
Onsdag
07.00 - 19.00
Torsdag
07.00 - 20.00
Fredag
07.00 - 18.00
Lördag
08.00 - 09.00
Söndag
16.30 - 19.00
Under våra öppettider är det alltid möjligt att träna på egen hand i någon av A eller B-hall.
Boka pass
På våra pass kan det förekomma fotografering av deltagare. Instruktören frågar innan fotografering sker och vill du inte vara med så får du självklart gärna meddela detta.
Schema / tider för pass

Personal på Active

Mathias Brunberg

Ägare, VD,
Leg. Naprapat
mathias@activetrollhattan.se

Mickael Brunberg

Ägare,
Instruktör

Alexander Carlgren

Naprapat,
Lic. Personlig tränare
alexander@activetrollhattan.se

 

Jasmine Qvist

Leg. Naprapat, Instruktör,
Cert. MammaMage-tränare
jasmine@activetrollhattan.se

Maria Forsberg

Maria Forsberg

Lic. Personlig Tränare,
Administration
maria.forsberg@activetrollhattan.se

Clara Sydgagen

Clara Sydhagen

Lic. Personlig Tränare

clara@activetrollhattan.se

 

Marie Bonnier

Massör,
Medlemsrådgivare
marie@activetrollhattan.se

Annika Gustavsson

Leg. sjuksköterska,
Kostrådgivare
annika@activetrollhattan.se

Anita Lundblom

Leg. Företagssköterska

anita@activetrollhattan.se

Daniel Järpvik

Daniel Järpvik

Leg. psykolog

 

Annette Rödström

Annette Rödström

Företagsläkare, speciallist i Yrkes-och Miljömedicin

Peter Takac

Peter Takac

Leg. Läkare, specialist i Allmänmedicin

Ulla Holmgren

Ulla Holmgren

Arbetsmiljöingenjör

Ingrid Svensson

Ingrid Svensson

Arbetsmiljöingenjör
& Ergonom